۸ تغییر کوچک که تفاوت های عمده ای ایجاد می کنند

هنگامی که می خواهید منزل خود را بازسازی کنید گاهی پیشنهاد هایی به شما می شود که حتی فکرش را هم نمی کردید چنین گزینه ای وجود داشته باشد. این پیشنهاد ها خیلی مربوط به دکوراسیون منزل نیست ابتکارات کوچکی که تا وقتی از آنها استفاده نکنید نمی دانید چقدر زندگی را آسان می کنند. اینها چند نمونه از این ابتکارات جدید در منازل است که زندگی بدون آنها را نمی توان متصور شد.
1) مخزن مایع ظرفشویی زیر سینکی
مهم نیست که قوطی و بسته بندی مایع ظرفشویی چقدر زیبا باشد، به نظر می‌رسد همین که این مخزن مخفی کانتر را از شلوغ شدن نجات می دهد; خودش لطف بزرگی است.

 


2) استفاده از ریل ها و لوله های آرام بند
مدت هاست که صدای گوش خراش به هم خوردن درب کابینت و کشو در آشپزخانه به گوش نمی رسد بخاطر یک ابتکار ساده درصنعت یراق آلات. ریل ها و لوله های آرام بند واقعا هدیه بزرگی به آشپزخانه ها هستند.

 


3) کشو آشپزخانه بزرگ
امروزه استفاده از کشوهای بزرگ و عمیق برای آشپزخانه (در غرب) متداول شده است. هر طور فکر کنیم بیرون کشیدن یک کشو و برداشتن یا گذاشتن شی ء مورد نظر در آن خیلی راحت تر از باز کردن یک کابینت تنگ و تاریک است. همانطور که ملاحظه می کنید، در این آشپزخانه کشوهای بزرگ کاملا جای کابینت های سنتی را گرفته اند.

 


4) نوردهی زیر کابینتی
شاید فکر کنید که اسم این کار را دیگر نمی توان تغییر گذاشت ولی خود من قبل از اینکه این سیستم نوردهی را در آشپزخانه خودداشته باشم تصورش را هم نمی کردم که این چراغ های کوچک چقدر می توانند زیبا و کارا باشند.

 


5) استفاده از کلید های برق دایمر دار
هزاران جرقه بین دو پلاتین دستگاه بین کلید روشن و خاموش زده می شود.

 


6) ریموت کنترل درب پارکینگ
نیازی به گفتن ندارد که این درب های ریموت کنترل چقدر کار مارا راحت می کنند.

 


7)چراغ راهروی هوشمند

این چراغ ها که به حرکت حساس بوده و با ورود شما خود به خود روشن می شوند واقعا دوست داشتنی هستند. با وجود آنها دیگرنیازی نیست در تاریکی به دنبال کلید برق بگردید.

 

 

8) سیستم آبیاری قطره ای اتوماتیک
خیلی وقت پیش مردم به ما توصیه کردند که از این قابلیت جدید استفاده کنیم ولی ما گوش نکردیم و به خاطر همین گوش نکردن گیاهان زیادی را طی 12 سال گذشته در باغچه ما خشک شدند. سال گذشته بالاخره یک سیستم آبیاری قطره ای اتوماتیک خریدیم.حالا حیاط ما سرسبزتر ، گیاهان سرحال تر و زندگی آسان تر است.

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما